Na trhu existuje množstvo liekov, ktoré pomáhajú pri problémoch s erekciou, avšak u nás v ponuke nájdete najpredávanejšie lieky na liečbu erektilnej dysfunkcie. Všetky produkty v našej ponuke sú 100 % originálne a pochádzajú priamo od farmaceutických výrobcov.

Prinášame Vám prehľad najčastejších otázok, ktoré sa týkajú našich produktov

Aký je to generický liek?

Generický liek je ekvivalent k originálnemu lieku, pričom obsahuje presne tú istú učinnú látku ako jej sestra známa pod farmaceutickým názvom Viagra.

Prečo je iný názov vytlačený na tabletke ako na názve lieku?

Názov, ktorý je vytlačený na tabletke označuje liečivú látku. Generické lieky majú identicky rovnaké zloženie a vlastnosti ako originálne lieky. Jediný rozdiel medzi nimi spočíva v názve, pretože výrobcovia generických liečiv nesmú používať názvy originálnych liekov (porušili by autorské práva).

Prečo je tvar pilulky iný ako tvar originálneho lieku?

Aby nedošlo k porušeniu autorských práv, ako sme spomínali vyššie, tvar pilulky sa taktiež musí zmeniť.

Prečo sú naše výrobky také lacné?

Odpoveď je jednoduchá. Nemíňame peniaze na marketing, náš výrobca sa nachádza v slobodnej ekonomickej zóne (offshore) a výrobné náklady sú oveľa nižšie.

Aké lieky predávate?

V našej ponuke na e-shope predávame iba výlučne originály produktov od renomovaných výrobcov.  Presný popis produktu si viete nájsť aj priamo na stránke produktu.

Čo obsahuje balenie?

Balenie väčšinou obsahuje tablety zabalené v blistroch (počet tabliet v blstroch je uvedený pri popisoch jednotlicých produktov).

V čom spočíva rozdiel medzi žuvacími a obyčajnými tabletami?

Hlavný rozdiel spočíva v rýchlosti účinkovania. Žuvacie tablety pôsobia oveľa rýchlejšie ako klasické. Ďalšou výhodou je, že žuvacie tablety sa rozpúšťajú pod jazykom, čo umožňuje konzumáciu alkoholu alebo tučných jedál pred pohlavných stykom. Ak užívate klasické tablety v žiadnom prípade nekonzumujte alkohol ani tučné, mastné jedlá.

Budete rozširovať v budúcnosti ponuku produktov?

Áno, samozrejme, ponuku nášho e-shopu naďalej rozširujeme. Preto ak potrebujete produkt, ktorý neviete nájsť na našej stránke, kontaktujte nás a my sa ho pokúsime dať do našej ponuky, čo najskôr.

Čo by Vás ešte mohlo zaujímať?

Aké sú základy ochrany osobných údajov?

Ochrana a bezpečnosť vašich osobných údajov je pre nás prvoradá. Náš online objednávkový systém používa tie najnovšie šifrovacie technológie, ktoré zaisťujú ten najvyšší stupeň ochrany vašich údajov a informácií.

Čo je storno objednávky a kedy ju môžem spraviť?

Ak ste si rozmysleli Vašu objednávku alebo ju potrebujete doplniť, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu na adrese [email protected]

Aké sú vekové obmedzenia pri nákupe?

Naše produkty sú určené osobám starším ako 18 rokov.

Ako mám postupovať, keď mi doručia poškodený balík alebo mi neprišiel balík?

V prípade ak by Vám objednávka nebola doručená alebo ste obdržali poškodenú zásielku prosím kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu a my sa Vašou požiadavkou budeme zaoberať.